Дата: 30.04.2020 12:49

Фото без опису30 квітня 2020 року відбулась вісімнадцята сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

Під час роботи сесії було розглянуто та прийняті рішення по наступному порядку денному:

1.Про внесення змін та доповнень до рішення Любашівської селищної ради від 20.12.2019 року № 738 «Про бюджет Любашівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік».

Доповідач: Вітвіцька О.Л. – начальник фінансового відділу селищної ради.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення Любашівської селищної ради від 20.12.2019 року №868/43-VІІ «Про бюджет Бобрицької сільської ради на 2020 рік».

Доповідач: Вітвіцька О.Л. – начальник фінансового відділу селищної ради.

3. Про погодження  проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження  перспективного  плану  формування  територій  громад  Одеської області».

Доповідач: Мокряк Л.М.- секретар селищної ради.

4.Про затвердження Порядку  визначення  та  відшкодування  збитків власниками  землі  та  землекористувачам  на  території  Любашівської селищної ОТГ.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник  юридичного  відділу селищної ради.

5. Про розроблення  Положення  про  центр  культури  та дозвілля  Любашівської селищної  ОТГ.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник  юридичного  відділу селищної ради.

6.Про розгляд  заяви Чахоян Л.Ф. щодо зменшення  ставки  орендної  плати  за  користування  земельною ділянкою, що знаходиться  за  адресою: вул.Київська,19, смт  Любашівка  Одеської області.

7.Земельні питання.

Доповідач: Лабуш К.М.- начальник відділу  з питань земельних відносин селищної ради.