Обстеження території на дотримання обмежувальних карантинних вимог.

Дата: 05.05.2020 10:20

Фото без описуЗа дорученням голови Любашівської селищної ОТГ Геннадія Павлова головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Сергій Алексєєнко спільно з представником Любашівського ВП здійснили обстеження території на дотримання обмежувальних карантинних вимог.

Підприємців попереджено щодо відповідного утримання робочих місць: дотримуватись маскового режиму, тримати антисептичні засоби в доступному для покупців місці, облаштувати прозорі захисні екрани, проводити дезінфекцію контактних поверхонь кожні три години. У разі порушень – накладання штрафів.

Просимо набратися ще трохи терпіння, адже пом’якшення з 11 травня та подальше зняття карантину залежить від кожного з нас.