Провели роз’яснювальну роботу серед підприємців селища відносно змін законодавства щодо боротьби з поширенням COVID-19 в Україні.
За дорученням голови Любашівської селищної ОТГ Геннадія Павлова головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами Сергій Алексєєнко та головний спеціаліст відділу містобудування,архітектури та житлово-комунального господарства Альона Авдулова провели роз’яснювальну роботу серед підприємців селища відносно змін законодавства щодо боротьби з поширенням COVID-19 в Україні.
Підприємцям пояснено, що необхідно виконувати карантинні заходи відповідно до протоколу засідання спільної комісії ТЕБ та НС Любашівської РДА та Любашівської селищної ради від 12.05.2020 року № 13/10, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 року № 343, постанов Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року.
Маємо щиру надію на те, що дотримання карантину жителями громади — це буде не страх перед поліцією чи великим штрафом, а свідоме рішення, котре ґрунтується на взаємоповазі, людяності і усвідомленні наслідків. Тільки так ми зможемо вберегтись від страшної загрози, з якою бореться весь світ. Бажаю всім здоров'я! Спільними зусиллями ми все здолаємо!