Одеська область, Любашівський район

Зробимо Любашівку чистою!

Дата: 18.05.2020 08:59

Любашівська селищна рада для покращення екологічного стану навколишнього середовища та сприяння формуванню екологічної свідомості, культури, світогляду мешканців Любашівської селищної ОТГ повідомляє, що працівниками селищної ради будуть проведені заходи, щодо  перевірки кожного домоволодіння на предмет укладеного договору на вивіз побутового сміття з КП «Джерело-комунсервіс» з 25.05.2020 року.

Перевірятимуться узбіччя вулиць селища, на предмет складування будівельних матеріалів, конструкції, обладнання, проведення санітарної розчистки дерев, що ускладнюють умови руху пішоходів та транспорту.

Буде приділена особлива увага всім домоволодінням, що межують з берегами водойм щодо нормованої відстані земельних ділянок до водойм та благоустрою даної території.

В  разі виникнення питань звертатись за телефоном 2-25-83.