Шановні жителі Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади!

Дата: 19.05.2020 15:51

На сьогодні викликає занепокоєння та ситуація, що зоною підвищеного інфекційного  ризику стали не лише країни далекого зарубіжжя, а й сусідні райони - Балтський та Подільський. З метою запобігання поширенню на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади коронавірусної інфекції  COVID-19 прошу обмежити  свої виїзди за межі громади та залишатися вдома.

Якщо ж ви за службовою необхідністю або з інших життєвих причин відвідували сусідні  райони інфекційного ризику, дотримуйтеся  обов’язкової самоізоляції не менше 14 днів. Будьте свідомими та пам’ятайте, що від ваших дій залежить здоров'я, а може і життя оточуючих.

Якщо ви бачите, що людина під час самоізоляції системно порушує санітарно-гігієнічні норми та наражає тим самим на небезпеку оточуючих, повідомте про це правоохоронні органи за телефоном 2-25-73 та Любашівську селищну раду – 2-25-40 або 2-25-48.

Хочу застерегти: штраф за порушення режиму самоізоляції складає від 17000 гривень до 34000 гривень.

Маю щиру надію на те, що дотримання вами карантину — це буде не страх перед поліцією чи великим штрафом, а свідоме рішення, котре ґрунтується на взаємоповазі, людяності і усвідомленні наслідків. Тільки так ми зможемо вберегтись від страшної загрози, з якою бореться весь світ. Бажаю всім здоров'я! Спільними зусиллями ми все здолаємо!

З повагою,

Любашівський селищний голова                                                          Геннадій Павлов