Увага!Конкурс!

Дата: 21.05.2020 17:10

Фото без описуЗ метою розвитку морально-етичних якостей дітей, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчих дітей до соціально-вагомої діяльності, Любашівська селищна рада об’єднаної територіальної громади на премію селищного голови Павлова Геннадія Анатолійовича проводить  конкурси для творчих дітей нашої громади приурочені до Міжнародного дня захисту дітей. До участі у Конкурсах запрошуються діти, віком 6-15 років.

Конкурси проводяться у наступних номінаціях:

• Молодша группа (від 6 до 10 років). Індивідуальна робота;
  • Старша група (від 11 до 15 років). Індивідуальна робота;

Конкурс дитячих малюнків «Моя квітуча мала Батьківщина»

Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу; виконуватися в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка тощо) на форматі А4.

Конкурсна робота  разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, вік, контактного телефону, навчального закладу, місця проживання, контактної інформації законних представників (батьків, опікунів, бабусі, дідуся) назви конкурсної роботи) подається до поштової скриньки розміщеної біля приміщення Любашівської селищної ради, адміністративної будівлі старостинського округу терміном до 28 травня 2020 року включно.

Конкурс читців віршів «Дитинство моє веселкове!» (вірш про дитинство)

Відеозапис читання вірша напам’ять публікувати в соціальній мережі Facebok з хештегом #дитинство_моє_веселкове та підписатися на нашу сторінку. Відео публікувати до 28 травня 2020 року включно.

Челлендж «Я маю право на …»

Кожна дитина нашої громади може зняти відео, в якому зазначе на що вона має право. Потім - опублікувати його в соціальній мережі Facebok  з хештегом #я_маю_право_на та підписатися на нашу сторінку. Відео публікувати до 28 травня 2020 року включно.

Переможці по кожному конкурсу нагороджуватимуться дипломами та грошовими призами, а саме:

• за перші місця грошові призи у розмірі 500 грн;
  • за другі місця грошові призи у розмірі 300 грн;
  • за треті місця грошові призи у розмірі 200 грн.

Чекаємо з нетерпінням на ваші роботи та бажаємо успіхів!!!!!