Публічне обговорення проєкта рішення "Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік".

Дата: 25.05.2020 14:49

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ЛЮБАШІВСЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

19 сесія VII скликання

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

«___»_____________ 2020 року                                                                            № ______

Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

Відповідно до п. 24 ст. 26 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 7, 10, 12, 268-1 Податкового кодексу України та з метою наповнення місцевого бюджету, Любашівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити ставку  збору за місця для паркування транспортних засобів за 1 м² площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження паркування транспортних засобів за кожний день провадження такої діяльності у розмірі 0,03 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Любашівської селищної ради з прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості та постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                                                                       Павлов Г.А.

Проєкт рішенняhttps://rada.info/upload/users_files/04380040/c4e08631e1701b9b8006f70768624796.doc