Нагородження дітей Любашівської селищної ОТГ за перемогу та участь у конкурсах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Дата: 01.06.2020 15:53

Фото без описуНа початку нагородження з Міжнародним днем захисту дітей гостей привітали голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов та голова Любашівської РДА Геннадій Бамбура. Вони побажали діткам якомога довше залишатися дітьми безтурботними, веселими, радісними, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам побажали терпіння, доброти і ніжності.
Відповідно до рішення конкурсної комісії Любашівської селищної ради від 29 травня 2020 року щодо визначення переможців у Конкурсі дитячих малюнків «Моя квітуча мала батьківщина»:
У Конкурсі дитячих малюнків молодшої вікової групи та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей дипломами та грошовою премією Любашівського селищного голови Геннадія Павлова нагороджено:
І місце - Васильєва Олександра (500 грн.),
ІІ місце - Ляховецька Ангеліна (300 грн.),
ІІІ місце – Гулінська Поліна (200 грн.).
У Конкурсі дитячих малюнків старшої вікової групи та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей дипломами та грошовою премією Любашівського селищного голови Геннадія Павлова нагороджено:
І місце - Шишкевич Софія (500 грн.),
ІІ місце – Пічкур Катерина (300 грн.),
ІІІ місце – Котюжинська Вікторія (200 грн.).
Дипломами за участь у Конкурсі дитячих малюнків «Моя квітуча мала батьківщина» та премією у розмірі 100 грн нагороджуються:
1. Байрак Вікторія;
2. Гордієнко Вікторія;
3. Петровський Олександр;
4. Пілюк Марія;
5. Райляну Анна;
6. Чеботар Артем;
7. Чеботар Кирило;
8. Лисняк Олена
9. Сивак Богдан;
10. Сокур Ганна;
11. Хміль Анастасія.
У Конкурсі читців віршів «Моє дитинство веселкове» молодшої вікової групи та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей дипломами та грошовою премією Любашівського селищного голови Геннадія Павлова нагороджено:
І місце - Вовк Наталія (500 грн.),
ІІ місце – Жмурко Ксенія (300 грн.),
ІІІ місце – Вовк Ангеліна (200 грн.).
Старша вікова група:
І місце - Єрикалін Михайло (500 грн.). Приємно відзначити, що Михайло відмінно прочитав авторський вірш своєї матері Єрикаліної Лариси,
ІІ місце – Синиця Марія (300 грн.),
ІІІ місце – Бровченко Єлизавета (200 грн.).
Дипломами за участь у Конкурсі читців віршів «Моє дитинство веселкове» та премією у розмірі 100 грн нагороджуються:
1. Бредінська Ліда;
2. Косовська Евеліна;
3. Лебединська Варвара;
4. Лебединська Тетяна.

Любашівською селищною радою з нагоди Дня захисту дітей було оголошено челлендж «Я маю право на…», в якому взяли участь 4 дітей. Вони також нагороджуються дипломами та грошовою премією Любашівського селищного голови Геннадія Павлова у розмірі 100 грн.:
1. Вовковська Анна;
2. Жмурко Ярослав;