Дата: 03.06.2020 11:17

Фото без опису03 червня 2020 року відбулась дев’ятнадцята сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

На початку сесії голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов привітав депутатів, які в межсесійний період святкували день народження.

Під час роботи сесії було розглянуто та прийняті рішення по наступному порядку денному:

1. Про  надання  згоди на прийняття  у комунальну  власність  Любашівської селищної ради  об’єднаної територіальної громади  об’єктів закладів  освіти (рухомого  та нерухомого майна).

Доповідач: Байрак О.В.- начальник відділу  освіти,  культури, спорту, молодіжної політики  селищної ради.

2. Про  надання  згоди на прийняття  у комунальну  власність  Любашівської селищної ради об’єднаної територіальної громади об’єктів закладів  культури (рухомого  та нерухомого майна).

3.Земельні питання.

Доповідач: Лабуш К.М.- начальник відділу  з питань земельних відносин селищної ради.