Урочисте відкриття оновленого дитячого ігрового майданчика.

Дата: 03.06.2020 15:44

Фото без описуДитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.

Для дітей смт Любашівка Любашівської ОТГ 03 червня  2020 року по вул. Привокзальній відбулося справжнє свято – урочисте відкриття оновленого дитячого ігрового майданчика. Тут були присутні радість, посмішки, щасливі обличчя, зібралися наймолодші мешканці разом з рідними, щоб поринути у світ дитинства та отримати заряд позитивних емоцій.

І ось нарешті відбулася така довгоочікувана для малечі подія - червона стрічка перерізана. Відкриваючи свято, голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов подякував усім причетним за чудове місце для малечі: «Найбільші слова вдячності я адресую активним жителям, які завжди долучаються до всіх добрих справ, що реалізуються органами  місцевого самоврядування. Безумовно, тільки гуртом, спільними зусиллями ми зможемо покращити рівень життя мешканців нашої громади».

Реалізація соціального проєкту Ірини Котюжинської «Безпечний та комфортний відпочинок» Любашівської громади відбувся завдяки співфінансуванню з місцевого бюджету та Британської ради в Україні в рамках програми «Розумна Взаємодія. Активні громадяни».

Діти залюбки опановували оновлені атракціони: гірку, карусель, гойдалки та інші розваги, були надзвичайно раді, що оновлено місце, де б  вони могли погратися.

Особливі слова вдячності висловлюємо працівникам КУ «Зеленбуд», підприємцю Андрію Баранову та всім мешканцям, які долучилися до облаштування території.