НАГАДУВАННЯ ОДНООСІБНИКАМ!

Дата: 10.06.2020 11:04

Любашівська селищна рада нагадує що до 1 липня 2020 року кожен з одноосібників повинен подати декларацію до Любашівської ДПІ Подільського управління ГУ ДПС та задекларувати доходи, які були отримані протягом 2019 року. Відповідно до вимог ПКУ кожний доход підлягає оподаткуванню податком на доходи з фізичних осіб за ставкою 18%. У разі неподання декларації або подання декларації несвоєчасно нараховується штраф в розмірі 340 грн. Також, за умисне ухиляння від сплати податків та подання недостовірних відомостей передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

На випадок неврожаю у 2020 році, просимо звертатись до Любашівської селищної ради задля обстеження земельної ділянки робочою групою. Зафіксована інформація буде використана при декларуванні у 2021 році.

Телефон для  довідок 2-22-10 , електронна адреса – luba.rada@ukr.net .