Участь у тренінгу для представників міжвідомчих робочих груп з впровадження сімейно-орієнтовних послуг на місцевому рівні.

Дата: 17.06.2020 10:11

Фото без опису    16 червня 2020 року  начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ Світлана Чолак та  головний спеціаліст відділу Ольга Бондаренко взяли участь у тренінгу для представників міжвідомчих робочих груп з впровадження сімейно-орієнтовних послуг на місцевому рівні. Мова йшла про необхідність впровадження  реформи деінституалізації , про  розвиток  на території кожної громади системи захисту дітей, здатної забезпечити право дитини на виховання в сім’ї або умовах, максимально наближених до сімейних, мати доступ до якісних послуг, відповідно до її індивідуальних потреб. Учасники зібрання отримали методичні рекомендації щодо подальших кроків роботи місцевих міжвідомчих робочих груп, щодо нагальної потреби у проведенні профілактичної роботи із батьками, чиї діти навчаються в спеціальних закладах інституційного догляду,  з метою їх повернення на виховання в сім’ю та залучення даних учнів до  інклюзивного навчання в загальноосвітніх закладах освіти.