Дата: 26.06.2020 13:49

Фото без опису26 червня 2020 року відбулась двадцята сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

На початку сесії голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов привітав Світлану Рубанську, яка в межсесійний період святкувала день народження.

Під час роботи сесії було розглянуто та прийняті рішення по наступному порядку денному:

1.Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник  юридичного відділу селищної  ради

2.Про встановлення ставок єдиного податку на території Любашівської селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: Головатюк  І.В.-  начальник  юридичного відділу селищної  ради

3.Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Любашівської селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: Головатюк  І.В.-  начальник  юридичного відділу селищної  ради

4.Про встановлення ставок  та пільг із сплати земельного податку  на 2021 рік.

Доповідач: Головатюк  І.В.-  начальник  юридичного відділу селищної  ради

5.Про встановлення розміру частки прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2021 рік.

Доповідач: Головатюк  І.В.- начальник  юридичного відділу селищної  ради

6.Про встановлення транспортного податку на території Любашівської селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: Головатюк  І.В.-  начальник  юридичного відділу селищної  ради

7. Про  встановлення  ставок  та пільг  із сплати  податку  на нерухоме  майно,  відмінне  від земельної ділянки.

Доповідач: Головатюк  І.В.-  начальник  юридичного відділу селищної  ради.

8. Про  встановлення  ставок орендної плати   за  землю   на території   Любашівської  селищної ради.

Доповідач: Головатюк  І.В.-  начальник  юридичного відділу селищної  ради

9.Про  затвердження Положення про порядок  відчуження майна, що є   комунальною власністю  Любашівської  селищної ОТГ

Доповідач: Головатюк  І.В.-  начальник  юридичного відділу селищної  ради

10. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Любашівської селищної об'єднаної територіальної громади об’єктів спільної   власності  територіальних громад  сіл, селищ  Любашівського району.

Доповідач: Крихта Є.В.- начальник  відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства селищної ради.

11.Про внесення змін та доповнень до рішення Любашівської селищної ради від  27.06.2019 року №556 « Про затвердження схеми  організації  дорожнього  руху  смт  Любашівка».

12.Про внесення  змін  до Плану  соцільно-економічного  розвитку  Любашівської  ОТГ  на 2019-2021 роки.

13. Про включення до переліку комунального майна Любашівської селищної ради, що пропонується  до відчуження.

14. Про затвердження актів «Виявлення  та  обстеження   нерухомого  майна, що  має  ознаки безхазяйного».

15. Про внесення змін до рішення Любашівської селищної ради  від   20.12.2019 року №739 «Про  затвердження  структури  та чисельності апарату селищної ради на 2020 рік».

Доповідач: Вітвіцька О.Л.- начальник фінансового  відділу  селищної ради

16.Про внесення змін та доповнень  до рішення  Любашівської  селищної  ради  від  20.12.2019 року  №738 «Про бюджет Любашівської  селищної об’єднаної  територіальної  громади  на 2020 рік».

Доповідач: Вітвіцька О.Л.- начальник фінансового  відділу  селищної ради

17.Про  безоплатну передачу об’єктів  в господарське  відання  КП «Джерело- комунсервіс».

Доповідач: Вальчук Л.І.- начальник  відділу фінансово-господарського забезпечення-головний бухгалтер  селищної ради

18. Про створення   Центру  культури  і дозвілля  Любашівської  селищної ради та затвердження  його Статуту.

19.Про внесення змін до рішення  Любашівської селищної ради  від 11.01.2020 р. №894 «Про  затвердження  Програми  харчування дітей в закладах освіти Любашівської селищної ради».

20. Про  делегування повноваження  начальнику відділу освіти культури, спорту, молодіжної політики Любашівської  селищної ради щодо укладення контракту із керівником   закладу загальної середньої освіти.

21. Про  внесення змін до  Програми  соціального захисту  населення  Любашівської  ОТГ  на 2019-2021 роки.

Доповідач: Чолак С.Л.- начальник відділу  з питань соціальної політики селищної ради.

22.Про  створення  Служби  у справах дітей Любашівської  селищної ради.

Доповідач: Головатюк  І.В.-  начальник  юридичного відділу селищної  ради

Співдоповідач: Чолак С.Л.- начальник відділу  з питань соціальної політики селищної ради.

23.Про внесення  змін та доповнень до рішення  Любашівської селищної ради від  06.06.2018 року № 10 «Про затвердження Положення про старосту села Любашівської об’єднаної територіальної громади».

Доповідач: Мокряк Л.М.- секретар селищної ради

24. Про вимогу до Верховної Ради  України,  керівників політичних  фракцій і груп щодо проекту  Закону  про внесення змін до деяких законів  України щодо вдосконалення виборчого законодавства №3485 від 18.05.2020 року.

Доповідач: Мокряк Л.М.- секретар селищної ради

25. Земельні питання.

Доповідач: Лабуш К.М.- начальник відділу   з  питань земельних відносин селищної ради.