Дата: 02.07.2020 16:05

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов 02 липня 2020 року здійснив робочу поїздку в Агафіївський та Сергіївський старостинські округи. Під час візиту голова громади вручив грамоти завідуючим фельдшерськими пунктами Дідуренко Світлані Григорівні, Удич Тетяні Василівні, Дворжак Ганні Василівні та Артеменко Валентині Володимирівні за вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, сумлінну працю, професійну майстерність та з нагоди Дня медичного працівника.

Геннадій Павлов перевірив хід виконання ремонтних робіт фельдшерських пунктів в с. Пилипівка, с. Агафіївка та в с. Сергіївка. Завершення робіт дозволить поліпшити якість  медичних послуг у сільській місцевості.