До уваги агротоваровиробників!

Дата: 10.07.2020 10:33

Управління аграрної політики обласної державної адміністрації розпочало прийом документів від суб’єктів господарювання Одеської області - юридичних та фізичних осіб, що бажають взяти участь у виконанні заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина» за напрямами:

•  часткове здешевлення вартості придбання сільськогосподарської техніки, машин та обладнання, що використовуються у виробництві сільськогосподарської продукції, а також вартості залучених в галузь (фізичні та юридичні особи) - 2, 5 млн.грн.
  •  здешевлення вартості електроенергії, витраченої на подачу води для зрошення (тільки юридичні особи) - 5 млн.грн.;
  •  здешевлення вартості придбання сільгосптоваровиробниками базового (елітного та сугіерелітного) насіння сільськогосподарських культур вітчизняної селекції (тільки юридичні особи) - 5 мли. гри.;
  •  часткова компенсація витрат на утримання корів, вівцематок і ярок (тільки юридичні особи) -5 млн. грн.

З умовами надання фінансової підтримки суб’єкти господарювання можуть ознайомитися в управлінні аграрної політики облдержадміністрації та на офіційному веб - порталі обласної державної адміністрації http://portal-oda.odessa.gov.ua.

Прийом заяв проводиться за адресою:              Управління аграрної політики

облдержадміністрації, м. Одеса, вул. Канатна,83, 14 поверх, кабінет № 1425. Телефон для довідок: 728-35-68.