Новий етап конкурсу проєктів «Громадський бюджет» Любашівської громади.

Дата: 14.07.2020 16:54

Стартував новий етап конкурсу проєктів «Громадський бюджет» Любашівської громади.

Раді повідомити, що в онлайн-голосуванні за 3 дні прийняли участь 109 мешканців нашої громади! Також охоче долучились до офлайн (паперового) голосування-60 жителів.

Висловлюємо вдячність за активність!

Нагадуємо, що голосування за 8 проєктів, поданих нашими мешканцями триває  до 11 серпня 2020 (включно).

Ви навіть не чули про таке? Дізнатись подробиці можна за посиланням: https://lubashivska-gromada.gov.ua/gromadskij-bjudzhet-09-59-21-12-03-2020/

Також інформацію  про проєкти та як голосувати ви можете знайти, завітавши до Любашівської селищної ради, магазину «Радуга» смт Любашівка, приміщення ЦНАПу, Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, де є інформаційні листівки.

Р.S.Протягом 29 днів автори проєктів мають право проводити інформаційну кампанію, щоб привернути увагу до свого проєкту .У соціальних мережах ви активно підтримуєте лайками, проте ваш голос буде зараховано лише за умови голосування на  офіційному сайті громади, або ж завітавши особисто з паспортом громадянина України в приміщення селищної ради (голосувати можуть всі мешканці громади віком від 14 років).

Звертаємо увагу, що проголосувати одна людина може за будь-які 2 проєкти.

Не зволікайте, робіть свій вибір! Не будьте пасивними спостерігачами! Додайте свої голоси !