ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Дата: 16.07.2020 11:36

Шановні мешканці громади!

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ Громадського бюджету.

Відповідаємо на запитання:

1.Як авторизуватися?

Авторизуватися можна виключно через BankID та ЕЦП (електронний цифровий підпис).

BankID (в Любашівській громаді) - АТ КБ «ПриватБанк» та ВАТ « Ощадбанк».

Обравши відповідний банк (яким ви зазвичай користуєтеся), система підтверджує, що ви особисто, а не хтось інший, здійснюєте вхід в банк , щоб проголосувати за обраний вами проєкт.

Максимум 2 хвилини часу потрібно, щоб проголосувати.

Дивно, але люди дуже недовірливо поставилися до системи, що вимагає авторизації через банк,  хоча не дуже переживають, купуючи онлайн квитки чи одяг.

Повідомляємо, що дану систему голосування запроваджено Міжнародною організацією «Фонд Східна Європа»  і авторизація через банк унеможливлює проголосувати іншій людині. Згідно положення про Громадський бюджет, кожен громадянин голосує особисто. Голосування за інших осіб чи передача права голосу будь-якій іншій особі забороняється.

Тому, якщо вам не вдалося проголосувати онлайн (з різних технічних причин), ви можете підійти у пункт супровіду (відділ економіки та інвестицій ) і проголосувати з паспортом.

2. Чому потрібен паспорт?

Паспорт необхідний для того, щоб підтвердити, що саме ви є мешканцем громади (реєстрація громадянина), а особисті дані(серія та номер паспорту) є закритими .Під час голосування в системі відображається лише Прізвище, ім’я та по-батькові людини, яка підтримала проєкт.

Переконатися у цьому ви можете, зайшовши на платформу для голосування. Обираєте проект, далі курсором натиснути «ПІДТРИМАЛИ» і ви побачите список осіб, що ПРОГОЛОСУВАЛИ за проєкт.

Бажаємо всім гарного дня і ГОЛОСУЄМО за будь-які 2 проєкти.