"Вишитий "рушник працівниками КУ "Зеленбуд"

Дата: 24.07.2020 12:03

Фото без описуФото без описуФото без опису

Справжньою окрасою та гордістю нашого селища став рушник, майстерно «вишитий» працівниками КУ «Зеленбуд».

Побачити цей, без перебільшення,справжній витвір мистецтва наших талановитих працівників, можна на перехресті вулиць Софіївська та Тельмана.

Український вишитий рушник символізує гостинність, доброзичливість, чистоту почуттів, безмежну любов до своїх дітей. Він щедро простелений близьким і далеким друзям, гостям. Рушник уособлює не лише естетичні смаки українців, але є також своєрідною візиткою, а точніше — обличчям оселі, а відтак і господині. Колись казали, що дівчина, котра вишиє в житті хоч один рушник, не може бути байдужою. Вважалося, що вишивати рушник — це означає очищати душу. Про важливе значення рушника в український культурі говорить велика кількість пісень, приказок, прислів’їв, казок, співомовок про нього. Саме рушник для українців – символ дому, добробуту та душевної чистоти. Сьогодні ми можемо бачити як народилася ще одна окраса нашого селища!