28 липня 2020 року відбулася двадцять перша сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

Дата: 28.07.2020 15:09

На початку сесії голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов привітав депутатів Лупашку Юлію Іванівну,Яковлєва

Валерія Вікторовича,які в міжсесійний період святкували день народження.

Під час роботи сесії було розглянуто та прийняті рішення по наступному порядку денному:

1.Про  звіт  Любашівської селищної ради щодо  виконання  селищного  бюджету за 1 півріччя 2020 року.

Доповідає:  Вітвіцька О.Л.- начальник  фінансового відділу селищної ради

2.Про  звіт  Любашівської селищної ради щодо  виконання  Бобрицького  сільського бюджету за 1 півріччя 2020 року.

Доповідає:  Вітвіцька О.Л.- начальник  фінансового відділу селищної ради

3.Про  звіт  директора  КП «Джерело-комунсервіс» про діяльність  підприємства  та використання    коштів  фінансової  підтримки  за 1  півріччя 2020 року.

Доповідає: Овчар  Є.Л.- директора  КП «Джерело-комунсервіс».

4.Про  звіт  директора  КУ «Зеленбуд»  про  діяльність  установи  та використання    коштів  фінансової  підтримки  за 1  півріччя 2020 року.

Доповідає: Грабовецька О.М.- директор  КУ «Зеленбуд»

5.Про  затвердження   Програми «Безпечна Любашівщина»  Любашівської  об’єднаної  територіальної громади на 2020-2022 роки.

Доповідає: Мазуренко О.В.- начальник  Любашівського  відділення Балтського  ВП ГУНП України  в  Одеській області.

6.Про  затвердження Програми  цивільного  захисту, техногенної   та пожежної  безпеки  Любашівської  об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік.

Доповідає: Черешньовський  Д.В.- начальник  Любашівського РС ГУДСНС України   в  Одеській області.

7.Про затвердження  Програми  покращення  умов   обслуговування  платників податків Любашівської  державної  податкової  інспекції  Подільського  управління  ГУ ДПС  в Одеській  області  на 2020 рік.

Доповідає: Грекул І.В.- начальник  Любашівського ДПІ Подільського  управління ГУ ДПС  в Одеській  області

8.Про надання  згоди  на прийняття  у  комунальну  власність  Любашівської  селищної  ОТГ  об’єктів  спільної  власності територіальних   громад   сіл, селищ Любашівського  району.

Доповідає:Крихта Є.В.- начальник  відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства селищної ради.

9.Про затвердження   актів  оцінки  нежитлових  будівель   та споруд   по вул.Лермонтова,19 та  вул. Лермонтова,21 в  смт Любашівка  Одеської області.

10.Про затвердження  Положення про  набори  даних, які   підлягають  оприлюдненню  у формі відкритих даних.

Доповідач: Яковенко О.В.- начальник  відділу економіки  та інвестицій селищної ради

11.Про надання  дозволу на списання  основних  засобів по  Любашівській селищній  ОТГ.

Доповідає: Байрак О.В.- начальник відділу  освіти,  культури, спорту, молодіжної політики  селищної ради.

12.Земельні питання.

Доповідає:  Лабуш К.М.- начальник відділу   з  питань земельних відносин селищної ради.