Вандалізм-це наша біда, якої ми ніяк не можемо і не хочемо позбутися.

Дата: 30.07.2020 12:34

Громада розвивається. Як ніколи за останні роки, багато робиться для розвитку місцевої інфраструктури. Більшість наших мешканців прагнуть, щоб селище/село, в якому вони живуть ,ставало тільки кращим. Проте є й такі несвідомі громадяни, які своїми ж руками руйнують зроблене іншими. Навряд чи сюди приїздять з інших сіл, щоб понівечити чи поламати.  Нищать, ламають не так давно встановлені об’єкти благоустрою.

У Бобрику -2 біля клубу на дитячому майданчику було пошкоджено лавку. Чому?!  Комусь не прийшлася до душі ?

Наразі працівниками Бобрицького старостинського округу усі пошкодження замінено.

Вандалізм-це наша біда, якої ми ніяк не можемо і не хочемо позбутися.

Шановні мешканці громади, давайте будемо поважати працю інших та право мешканців на культурний відпочинок.