Спека не перешкода: у Любашівці дороги ремонтують холодним асфальтом

Дата: 30.07.2020 15:47

Хоч на вулиці досить  спекотлива погода, працівниками  КУ «Зеленбуд»  розпочато ремонтні роботи доріг. Робітники  зазвичай починають о п'ятій  ранку.

Керівник Ольга Грабовецька розповіла, що в цьому році було придбано холодний асфальт у кількості 3,5тони (про господарність і креативність цієї жінки не потрібно розповідати).Тож новинку вже випробували на  вулицях Польова, Мирна, Володимира Князя (від відділу поліції до кладовища), Софіївська (від центра до відділення Ощадбанка).

Маленький онук керівника завжди підтримує  свою бабусю. Ось і сьогодні йому не до сну, коли йдуть важливі роботи. Все потрібно проконтролювати, перевірити. Можливо, росте майбутня зміна? А ще ми глибоко переконані, що малий Михайлик  цінуватиме важку працю бабусі-керівника та її колективу.

Тож дбаймо і ми, дорослі, про те, що зроблено для нас. Цінуймо працю!