Ви-гордість нашої громади!
31липня 2020 року відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів (46учнів школи-гімназії, 17-школи-ліцею).
Відповідно до «Комплексної програми розвитку освіти Любашівської селищної ради на 2020-2023роки», нагороджено преміями у розмірі 5000 грн дві випускниці НВК «ЗОШ I-IIIст. –гімназія», які мають високі досягнення в навчанні та нагороджені золотою медаллю .
Рожкован Владислава Сергіївна, учениця 11-А класу, вихованка гуртка «Джерельце», дипломантка (III місце) I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Історичне краєзнавство»), дипломантка Четвертого Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко за авторство творчої роботи «Голодомор 1932-1933р.р.-геноцид українського народу: історія, пам'ять, уроки майбутнього», учасниця III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Чоботар Олександра Сергіївна, учениця 11-Б класу, вихованка гуртка «Джерельце», дипломантка (Iмісце) Всеукраїнського конкурсу есе імені Сергія Кемського до дня Гідності та Свободи.
5 учнів нагороджено грамотами, які стали переможцями та учасниками олімпіад, конкурсів всеукраїнського, обласного та районного рівнів у 2019-2020 навчальному році ,преміями у розмірі 200гривень.
Випусники НВК «ЗОШ I-IIIст. –гімназія»:
Буманський Олександр Миколайович, учень 11-Б класу
Зелінська Вікторія Віталіївна, учениця 11-А класу
Сирота Микола Миколайович, учень 11-А класу
Хмарський Віталій Вікторович, учень 11-А класу
Випусниця НВК «ЗОШ I-IIIст. –ліцей»:
Циганчук Альона Ігорівна, учениця 11 класу.
Ви-гордість нашої громади, ми пишаємося вашими високими досягеннями. Бажаємо Вам здоров’я і благополуччя, рухайтеся вперед, тільки вперед-до успіху! У добру путь, дорогі випускники!!! - селищний голова Геннадій Павлов.