Завершено капітальний ремонт групи в ДНЗ ясла-садок "Сонечко".

Дата: 06.08.2020 15:30

Фото без описуВ Любашівському дошкільному навчальному закладі ясла-садку №1 «Сонечко» функціонує 6 різновікових груп, потужністю 140 місць.

В 5 групах садка проведено капітальні ремонти та дообладнано новими меблями завдяки депутату Івану Фурсіну та голові громади –Геннадію Павлову.

В шостій групі  ремонт не проводився з часів заснування ДНЗ. Тому капітальний ремонт та обладнання цієї групи стало одним із нагальних питань для завідуючої Кокоти Стефанії Петрівни.

Завдяки спільним зусиллям депутата Одеської обласної ради Руслана Табунщика, голови громади Геннадія Павлова, начальника  відділу з питань освіти, культури, спорту  та молодіжної політики Олександра Байрака, на початку 2020 року розпочалися роботи по  капітальному ремонту шостої групи і в липні завершені.

Тож сьогодні наші дітки мають змогу проводити свій час в комфортних і затишних умовах.