Придбали комплекти меблів відповідно до вимог освітнього проєкту «Нова українська школа».

Дата: 25.08.2020 15:52

Фото без описуУ Любашівській селищній об’єднаній територіальній громаді для учнів початкових класів придбали комплекти меблів відповідно до вимог освітнього проєкту «Нова українська школа».  Для перших класів громади закупили 165 комплектів одномісних меблів, які складаються з парти та стільця.

Меблі вже доставили до навчальних закладів громади, де їх будуть збирати й розташовувати у класах.

Нові парти та стільці для першокласників покликані забезпечити кожній дитині максимальний комфорт під час навчання. Тому меблі антисколіозні та анатомічні, тобто розраховані на особливості будови тіла та розвитку організму початківців.

Обладнання сучасними партами та стільцями кабінетів для першокласників стало можливим завдяки співфінансуванню  державного бюджету та бюджету громади.

Концепція «Нової української школи» передбачає, щоб кожна дитина у початковій школі мала своє індивідуальне місце для занять, де вона могла б вільно навчатися та розвиватися. До того ж мобільні одномісні меблі дозволяють вчителеві зручно організувати освітній процес та швидко змінювати різні форми роботи з першокласниками.