У Любашівській селищній ОТГ вшанували пам’ять загиблого воїна АТО Вадима Матросова.

Дата: 08.09.2020 10:48

Фото без опису08 вересня 2020 року – 4 роки після загибелі Вадима.  Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов разом з любашівчанами зібрались на кладовищі, аби вшанувати пам’ять Вадима Матросова – істинного воїна і патріота, вірного сина України. Присутні поклали квіти на могилу героя,  вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

Вадим Петрович Матросов (8 липня 1989р. — 8 вересня 2016р.)  народився 1989 року в селі Коханівка (Ананьївський район, Одеська область). Закінчив 11 класів коханівської школи, в Одесі здобув фах зварювальника; займався «євроремонтами». Потім закінчив академію сухопутних військ, проживав в смт Любашівка.

Влітку 2015 року мобілізований, солдат, старший розвідник розвідвзводу розвідувально-диверсійної роти, 46-й окремий батальйон спецпризначення «Донбас-Україна». Згодом уклав контракт на подальшу військову службу. Неодноразово вивішував український прапор перед позиціями російських бойовиків в «сірій зоні».

8 вересня 2016 року загинув увечері поблизу міста Мар'їнка внаслідок мінно-вибухових травм під час обстрілу з АГС терористами.

Похований 12 вересня 2016 року у смт Любашівка з військовими почестями.

Без Вадима лишилися дружина та дві доньки-двійнята 2013 р.н.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, указом Президента України № 189/2018 від 27 червня 2018 року  нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Також Вадима нагороджено відзнакою МОУ «За воїнську доблесть», відзнакою ВГО "Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга» медаллю «За службу державі», нагрудним знаком "Гордість батальйону «Донбас» (посмертно).

Пам’ятаймо про тих, хто воював за Україну та віддав найцінніше – життя.  ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!