В Любашівській ОТГ створено мобільну групу, яка буде вживати адміністративні заходи до паліїв рослинних залишків та сміття.

Дата: 09.09.2020 09:28

Восени та навесні жителі громади активно наводять лад на присадибних ділянках і спалюють листя, суху траву та інші відходи рослинного походження. В пік весняного і осіннього паління повітря в громаді стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Невже так і має бути?

Любашівська селищна рада повідомляє, що відповідно до розпорядження Любашівського селищного голови Геннадія Павлова створена мобільна група, яка буде вживати адміністративні заходи до паліїв рослинних залишків та сміття як в робочий так і в неробочий час. Спалювання рослинних залишків та сміття є прямим порушенням чинного законодавства.

Звертаємося до мешканців громади: у разі виявлення громадян, які спалюють суху рослинність, сміття — прохання повідомляти за телефоном «гарячої лінії» (096) 701-24-88. До номера підключено додаток Viber, тож можливо надсилати фото та відеофіксацію порушень.

Попереджаємо про адмінвідповідальність та розмір адмінштрафу від 3060 гривень.