18 вересня 2020 року відбулась позачергова двадцять друга сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

Дата: 18.09.2020 14:17

На початку сесії голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов привітав депутатів, які в межсесійний період святкували день народження.

Під час роботи сесії було розглянуто та прийняті рішення по наступному порядку денному:

1.Про внесення змін та доповнень до рішення Любашівської селищної ради від 20.12.2019 року № 738 «Про бюджет Любашівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік».

Доповідач: Вітвіцька О.Л. – начальник фінансового відділу селищної ради.

2.Про розгляд  заяви Одеської  філії  Концерну  радіомовлення, радіозв’язку та телебачення щодо зменшення  ставки  земельного податку за  користування  земельною ділянкою, що знаходиться  за  адресою: вул.Софіївська,81а, смт  Любашівка  Одеської області.

Доповідач: Вужиловська   І.П.- головний  спеціаліст фінансового  відділу  селищної ради.

3.Про розгляд  заяви Демчевської Л.В. щодо зменшення  ставки  орендної  плати  за  користування  земельною ділянкою, що знаходиться  за  адресою: вул.Софіївська,27-а, смт  Любашівка  Одеської області.

4.Про  зарахування земельної ділянки  площею 0,0758 га  кадастровий номер 5123355100:02:005:0023, розташованої  за  адресою:Одеська   область, Любашівський  район, смт Любашівка, вул.Квіткова,15 на баланс  Любашівської селищної ради

Доповідач- Вальчук  Л.І.- начальник  відділу фінансово-господарського забезпечення-головний бухгалтер  селищної ради

5.Про  безоплатну  передачу  об’єктів  в  господарське  відання  КП «Джерело-комунсервіс».

6.Про  надання згоди  на прийняття санітарних  автомобілів  із  спільної  власності  територіальних громад районів області до комунальної  власності Любашівської  об’єднаної громади.

Доповідач: Крихта Є.В.- начальник відділу містобудування, архітектури,житлово-комунального господарства селищної ради

7.Про  внесення  змін до рішення  Любашівської селищної ради  від   11.02.2020 року  №912 «Про  затвердження  Положення  про відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства»

8. Про  надання  згоди на прийняття  у комунальну  власність  Любашівської селищної ради об’єднаної територіальної громади об’єктів  Комплексу дорожнього сервісу Любашівського ДЕП(КДС «Меридіан») та Центральної районної  лікарні .

9.Про внесення  змін  до Плану  соцільно-економічного  розвитку  Любашівської  ОТГ  на 2019-2021 роки.

Доповідач: Крихта Є.В.- начальник  відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства селищної ради.

10.Про  надання  згоди на прийняття  у комунальну  власність  Любашівської селищної ради об’єднаної територіальної громади об’єктів (рухомого  майна)  комунальної установи «Любашівське районне бюро технічної інвентаризації»  та  комунальної  установи «Любашівський  об’єднаний   трудовий  архів».

11.Про надання  згоди на безоплатне  прийняття шкільного  автобусу у комунальну  власність  Любашівської селищної ради  об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Байрак О.В.- начальник   відділу  освіти,  культури, спорту,молодіжної політики  селищної ради

12. Земельні питання.

Доповідач: Лабуш К.М.- начальник відділу  з  питань земельних відносин селищної ради.