Дата: 21.09.2020 15:26

Фото без описуЛохвінську Надію Олександрівну з ювілеєм привітали секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк, голова районної ради ветеранів Галина Слободзян, головний редактор газети «Хлібороб» Анастасія Олійник.

Шановна Надіє Олександрівно, Ваш ювілей — черговий доказ того, що 90 років — це зовсім не похилий вік. Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм!