В Любашівці Любашівської ОТГ відбулась церемонія нагородження учасників онлайн – конкурсу до ювілейної 230 –ї річниці селища.

Дата: 30.09.2020 16:02

Любашівці – 230 років!

З Днем народження, селище нашої долі,

З Днем народження, Любашівко, рідна сторона!!!

Хай лунає завжди над тобою

Пісня щастя, миру злагоди й добра!!!

На превеликий жаль, цей рік  видався не легким. Пандемія охопила всю країну…В умовах карантинних обмежень, ми не маємо можливості відсвяткувати День селища, та провести фестиваль «Любашівка – столиця української ковбаси».

Ця складна ситуація стала поштовхом для пошуку нових можливостей, зокрема за ініціативи голови Любашівської селищної ОТГ Геннадія Павлова було вирішено провести наше свято в онлайн форматі.

Тож, у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, були проведені такі конкурси:

1.Найкращий виріб з ковбаси

2. Майстри рідного краю

3. Квітуча садиба

4. Привітання до дня селища

5. Найкращий сусід

6. Найкращий голос Любашівщини

7. Улюблена мордочка (конкурс найкращих котиків)

8. Конурс Гав-гав (найкращих песиків)

9. Спортивний он-лайн конкурс (Дивись як я вмію).

До 28 вересня, всі бажаючі мали нагоду проголосувати у соціальних мережах, за тих учасників, які на їх думку були найкращими.

По закінченню онлайн голосування, було підраховано кількість лайків, та визначено переможців.

Сьогодні, в Любашівському районному Будинку культури відбулось нагородження учасників конкурсу.

З вітальним словом до гостей звернулись секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк, голова Любашівської РДА Геннадій Бамбура, голова Любашівської районної ради Сергій Паровик.

Людмила Мокряк вручила призові сертифікати та дипломи учасникам онлайн – конкурсу.

Висловлюємо подяку всім учасникам та учасницям онлайн-конкурсу за творчий підхід, креативність та активність.