З Днем працівників освіти.

Дата: 04.10.2020 14:08

Вельмишановні освітяни Любашівської селищної об'єднаної територіальної  громади !
   Прийміть сердечні вітання з  професійним святом – Днем працівників освіти!
  Ми всі розуміємо, яких би висот не досягала людина, шлях до них починається у закладі освіти. На  плечі освітян лягає велика  відповідальність за те, якою буде наша країна в майбутньому.
   У цей святковий день ми низько  вклоняємося перед кожним  учителем, вихователем, викладачем - людьми  зі  щедрою вдачею, розумними та мудрими, людьми, яке все своє життя присвятили дітям.
   Шановні педагоги! Ви з честю виконуєте свій професійний обов’язок, передаєте знання, досвід і часточку своєї душі своїм вихованцям, вчите молодь пізнавати нове та не забувати, якого ми роду.  Зичу всім працівникам освітянської галузі Любашівської селищної об'єднаної територіальної громади  міцного здоров’я, великого натхнення, наснаги, успіхів у навчальній та виховній роботі! Бажаю, щоб праця кожному з вас  приносила лише задоволення та достаток!

З  повагою,
Любашівський селищний голова                Геннадій Павлов