Одеська область, Любашівський район

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Дата: 05.10.2020 10:52

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаємо вас із Днем працівника освіти та Всесвітнім днем учителя, святом, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти – наше майбутнє. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої держави. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Нехай же не вичерпується доброта ваших сердець, множиться радість від успіхів ваших вихованців, а з їх вуст щодня лунають теплі слова подяки.

Бажаємо, щоб ваші серця завжди зігрівала любов, а душевний спокій охороняло родинне тепло. Міцного всім здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпіння та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою

Любашівський селищний голова                                                 Г.А.Павлов

Начальник відділу з питань освіти,культури,

спорту та молодіжної політики