З Днем автомобіліста та дорожника.

Дата: 25.10.2020 08:21

Шановні автомобілісти
Любашівської селищної об'єднаної територіальної  громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!
  Важко уявити собі сучасне життя, діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом.
Саме на Вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави.
 Щиро бажаю усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах. Будьте завжди керманичами свого життя і ніколи не ставайте учасниками дорожньо-транспортних пригод.
З  повагою,
Любашівський селищний голова                          Геннадій Павлов