Он-лайн зустріч/консультація «Перші кроки для чинних об'єднаних громад, які змінюють конфігурацію за перспективним планом».

Дата: 29.10.2020 16:03

За участю голови Любашівської ОТГ Геннадія Павлова відбулась робоча он-лайн зустріч/консультація «Перші кроки для чинних об'єднаних громад, які змінюють конфігурацію за перспективним планом», яку організовано представниками Одеського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою». Спікери наради - Гуненкова Оксана, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування та Голинська Олеся, радник з питань муніципальних фінансів та управління. На зустріч були запрошені представники Любашівської  РДА, районної ради, голови, секретарі та головні бухгалтери сільських рад, які приєднались до Любашівської селищної ОТГ за перспективним планом.

Під час консультації були розглянутї питання щодо порядку денного проведення першої сесії, алгоритму здійснення реорганізації сільських рад, а також фінансові та бюджетні питання.