Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов привітав та нагородив Почесними грамотами соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування.

Дата: 02.11.2020 16:26

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов привітав та нагородив Почесними грамотами соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любашівської РДА за вагомий особистий внесок у наданні якісних соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Голова громади побажав соціальним працівникам завжди триматись впевнено та бадьоро, досягати бажаних результатів та успіху, з кожною людиною знаходити спільну мову, безмежної любові близьких та щирої поваги оточуючих, щоб кожен день на роботі приносив щиру людську подяку та радість від такої важливої справи.