Дбайте про належний протипожежний стан власних приміщень та дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті.

Дата: 05.11.2020 10:38

Зазвичай, зі зниженням температурних показників кількість пожеж у житловому секторі збільшується. Головним винуватцем цього є використання громадянами саморобних або несертифікованих електрообігрівачів, а також порушення правил експлуатації пічного опалення.
У зв'язку з цим Служба порятунку Одещини закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних приміщень та дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті. А саме:

слідкуйте за станом та справністю електромережі;
у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, тощо;
не паліть у ліжку;
не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
 у разі користування пічним опаленням перед початком, а також протягом усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання.