Участь у вебінарі «Перші рішення новообраної місцевої ради з інституційно-організаційного (кадрового) забезпечення здійснення визначених законодавством повноважень».

Дата: 11.11.2020 14:36

Секретар Любашівської селищної ОТГ Людмила Мокряк разом з керуючою (секретарем) виконавчого комітету Наталією Бобошко взяли участь у вебінарі «Перші рішення новообраної місцевої ради з інституційно-організаційного (кадрового) забезпечення здійснення визначених законодавством повноважень», який організовано Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування України «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

Для ефективної реалізації своїх повноважень у чіткій відповідності до чинного законодавства новообраному органу місцевого самоврядування необхідно розпочати вирішення цілої низки організаційно-кадрових питань, у тому числі обрати оптимальну модель організаційної структури апарату місцевої ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів ради.

Як розпочати зміцнення інституційної спроможності органу місцевого самоврядування, які кроки здійснити перш за все після завершення місцевих виборів, яку оптимальну модель організаційної структури апарату місцевої ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів ради сформувати, які рішення необхідно прийняти селищній раді в перші дні своєї діяльності?

Відповіді на ці та інші питання, пов’язані з організаційно-кадровим забезпеченням виконання визначених законодавством повноважень вивчали на практиці відповідно методичних рекомендацій, підготовлених з ініціативи та активної участі членів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування України «Асоціація об’єднаних територіальних громад».