17 листопада 2020 року відбулась позачергова двадцять третя сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

Дата: 17.11.2020 15:46

17 листопада 2020 року під керівництвом голови Любашівської селищної ОТГ Геннадія Павлова відбулась позачергова двадцять третя сесія Любашівської селищної ради сьомого скликання.

На сесії були присутні голова Любашівської РДА Геннадій Бамбура, депутати, працівники апарату селищної ради, громадськість.

На початку сесії голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов привітав депутатів, які в межсесійний період святкували день народження.

Порядок денний позачергової сесії налічував 5 пунктів. Депутатський корпус прийняв рішення щодо ряду питань, які стосувалися:

1) Змін  до  рішення  Любашівської  селищної  ради  від  20.12.2019 року  № 739 «Про  затвердження  структури   та чисельності  апарату селищної  ради  на 2020 рік» та рішення Любашівської селищної ради від 20.12.2019 року № 738 «Про бюджет Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»,

2) Створення фінансового управління  Любашівської  селищної ради,  затвердженння Положення  про  фінансове  управління  та  вжиття  заходів щодо  його  державної  реєстрації,

3) Затвердження  актів  передачі  зі  спільної  власності  територільних громад  сіл, селищ  Любашівського  району  у  комунальну  власність  Любашівської  селищної  об’єднаної  територіальної громади Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Любашівського  району  Одеської області;  Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Дошкільного навчального закладу Бобрицький Перший ясла-садок «Сонечко» Любашівської районної ради Одеської  області; Дошкільного  навчального закладу Янішівський  ясла-садок «Ромашка» Любашівської районної ради  Одеської області; Дошкільного  навчального закладу  Бобрицький  ясла-садок «Струмочок» Любашівської   районної   ради Одеської області.

Далі шляхом поіменного голосування було прийнято рішення про  вступ до  складу  засновників  та зміну  Статутів   в  новій  редакції Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1 Любашівського  району  Одеської області;  Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Дошкільного навчального закладу Бобрицький Перший ясла-садок «Сонечко» Любашівської районної ради Одеської  області; Дошкільного  навчального закладу Янішівський  ясла-садок «Ромашка» Любашівської районної ради  Одеської області; Дошкільного  навчального закладу  Бобрицький  ясла-садок «Струмочок» Любашівської   районної   ради Одеської області.

Наостанок відбулося голосування за рішення стосовно надання  згоди  на  прийняття у комунальну  власність  Любашівської  селищної об’єднаної  територіальної громади об’єктів зі  спільної  власності  територіальних громад сіл та селищ  Любашівського району:

-        Комунального некомерційного підприємства «Любашівська центральна районна лікарня» Любашівської районної ради в Одеській області;

-        Комунального некомерційного підприємства «Любашівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Любашівської районної ради Одеської області»;

-        Комунальної установи «Любашівський інклюзивно-ресурсний центр».

Після завершення сесії Любашівський селищний голова Геннадій Павлов подякував депутатам ОТГ сьомого скликання за проведену велику спільну роботу з вирішення різних питань на благо розвитку Любашівської ОТГ протягом останніх трьох років від моменту її утворення.

На завершення сесії усі разом стали до спільної пам’ятної фотографії.