АНАЛІЗ ОКРЕМИХ ПОКАЗНИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ОТГ за 9 місяців 2020 року.

Дата: 19.11.2020 15:57

АНАЛІЗ ОКРЕМИХ ПОКАЗНИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ОТГ

за 9 місяців 2020 року

За підсумками січня-вересня 2020 року за допомогою низки індикаторів експерти Програми «U-LEAD з Європою»  і проекту SKL International вчергове оцінили рівень фінансової забезпеченості об’єднаних громад для виконання тих завдань і повноважень, якими вони наділені.

За результатами 9 місяців 2020 року проведено оцінювання та сформовано рейтинг ОТГ за 7  фінансовими показниками:

Аналіз проведено у розрізі 872 ОТГ (по тих, що у 2020 році мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом), які згруповано за критерієм чисельності населення, в окрему групу виділено міста обласного значення, у котрих відбулася процедура об’єднання чи приєднання згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»:

Для проведення аналізу всі  ОТГ згрупували за критерієм чисельності населення громад у наступні групи:

• Група 1 – ОТГ з чисельністю населення понад 15 тис. жителів;

• Група 2 – ОТГ з чисельністю населення від 10 до 15 тис. жителів;

• Група 3 – ОТГ з чисельністю населення від 5 до 10 тис. жителів;

• Група 4 – ОТГ з чисельністю населення менше 5 тис. жителів;

• Група 5 – ОТГ- міста обласного значення.

Любашівська ОТГ відноситься до другої  групи. В даній групі аналізуються 134 ОТГ. Серед 134 ОТГ, віднесених до ІІ групи – 9 громад Одеської області.

В загальному рейтингу фінансових показників за 9 місяців 2020 року Любашівська об'єднана територіальна громада, в своїй групі,  посіла 48 місце перемістившись з 52 (за результатами І півріччя) .

Подробиці в матеріалах –