З Днем Гідності та Свободи.

Дата: 21.11.2020 06:40

Шановні жителі Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади!

Вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!
    Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та й усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!
   День 21 листопада назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. Скрутна хвилина згуртувала, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо. Нині ми будуємо економічно та духовно багату, вільну, демократичну державу, якою, безсумнівно, пишатимуться наші нащадки.
    У цей день хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині  панує спокій та радість! Слава Україні! Слава її Героям!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                          Геннадій Павлов