Проєкт «Поліцейський офіцер громади» в дії.

Дата: 04.12.2020 12:28

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» в дії.
 На території Любашівської обєднаної територіальної громади подовжено проєкт «Поліцейський офіцер громади» направлений на впровадження нового формату роботи дільничих офіцерів поліції, головною метою його є організація поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду, в першу чергу, попередження правопорушень в інтересах громади.Офіцери поліції будуть більш самостійними у своїй діяльності та виконувати основні завдання поліції у партнерстві з керівництвом обєднаної територіальної громади.Не тільки перебувати, а й жити на території громади, постійно працювати, спілкуючись з громадою,будуть займатися превенцією правопорушень у цій громаді і розслідувати дрібні злочини, ті, які не потребують залучення слідчо-оперативних підрозділів.
Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт із мешканцями, щодня забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.Для цього поліцейський буде забезпечений облаштованим приміщенням для роботи, службовим автомобілем та необхідним екіпіруванням.
Грошове забезпечення поліцейських буде складати від 12 тис. грн.
 Для забезпечення діяльності поліцейськиїх офіцерів громади на території Любашівської ОТГ буде організовано роботу трьох поліцейських станцій в с.Троїцьке -1 посада., с.Бобрик – 1 посада., та смт Любашівка – 2 посади.
На посади дільничих офіцерів поліції запрошуються громадяни з вищою освітою, довідки за тел.2-25-83