Робоча нарада щодо трансформації центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрації у центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування.

Дата: 04.12.2020 12:49

04 грудня голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов взяв участь у робочій нараді під керівництвом голови Любашівської райдержадміністрації Геннадія Бамбури щодо трансформації центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрації у центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування.
В ході наради учасники обговорили подальші кроки для створення належних центрів надання адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування та трансформації ЦНАПу райдержадміністрації. Для ефективної роботи щодо трансформації ЦНАПів розпорядженням голови райдержадміністрації № 182 від 23.09.2020 року утворено спільну робочу групу із представників райдержадміністрацій і органів місцевого самоврядування для відпрацювання шляхів вирішення поставлених завдань держави з реформування сфери надання адмінпослуг.