Дата: 04.12.2020 14:54

4 грудня – Введення в храм Пресвятої Богородиці, або “Третя Пречиста”

4 грудня віруючі люди святкують Введення до храму Пресвятої Богородиці Діви Марії. Батьки Діви Марії довго не мали дітей. Подружжя було в розпачі й дало обітницю присвятити народжену дитину служінню Богу. І народилася в них донечка Марія. Коли дівчині виповнилося три роки, її одягли в найкращий одяг і привели до Єрусалимського храму.

Первосвященик зустрів її в храмі та повів у святая святих, у те приміщення, до якого з усіх людей лише сам ходив з очисною жepтовною кpoв’ю. Від цього дня дитина жила в храмі, присвячуючи свій час богоугодним справам: рукоділлю, молитвам і читанню Святого Письма.

З святом Ведення !

На запитання “Як жити благочестиво?” святі люди відповідали: “Треба жити так, наче у вас усе життя - Введення у храм Божий”.Фото без опису