Відбулося засідання робочої групи з питань формування бюджету Любашівської територіальної громади на 2021 рік

Дата: 09.12.2020 14:45

09 грудня 2020 року у Любашівській селищній раді відбулося  засідання робочої групи з питань формування бюджету Любашівської територіальної громади на 2021рік.

До обговорення були запрошені всі члени робочої групи, керівники структурних підрозділів, а також старости та бухгалтери  сільських рад, території яких за результатами адміністративної реформи увійдуть до складу нашої громади.

Засідання робочої групи розпочав її керівник- селищний голова Геннадій Павлов.
       У процесі роботи начальник фінансового відділу Любашівської селищної ради - Олена Вітвіцька, детально ознайомила присутніх із основними етапами формування проєкту бюджету громади на 2021 рік. Також на засіданні було розглянуто основні параметри дохідної частини бюджету громади на 2021 рік з урахуванням проектів Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» , «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»  та «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо  забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Бюджетний процес у цьому році особливий, оскільки він проходить в умовах завершення реформування адміністративно-територіального устрою.Чисельність населення Любашівської  територіальної громади
буде становити  близько 22 тис.чоловік.

«В процесі формування проєкту бюджету Любашівської територіальної громади на 2021 рік мають бути враховані інтереси усіх сільських рад, які з 1 січня 2021 року увійдуть до складу нашої громади. Тому чітка і злагоджена співпраця між усіма учасниками бюджетного процесу – головне при формуванні проєкту бюджету на наступний рік», - зауважив селищний голова Геннадій Павлов.