Вітаємо з Днем народження Любашівського селищного голову- Павлова Геннадія Анатолійовича!

Дата: 14.12.2020 07:02

Сьогодні святкує свій День народження чудова,приємна людина, мудрий керівник, голова Любашівської селищної територіальної громади.

Шановний Геннадію Анатолійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Любашівської  громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів  та добробуту!
       Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
      Зичимо, щоб і надалі Ваша багаторічна, наполеглива  праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.
    Найкращим є завжди те, чого ще немає, на що чекаємо, за чим сумуємо у спогадах, найкращими є завжди наші мрії. Тому хочемо побажати, щоб Ви ніколи не переставали мріяти про найпотаємніше, і не боялися досягати найбільших цілей, адже мрії додають оптимізму у важкі хвилини.
      Нехай наступні дні, місяці і роки множаться хвилинами щастя, посмішка не сходить з обличчя, а все задумане приносить радість і задоволення.
      Залишайтеся таким же мудрим і шанованим керівником,  працювати  під керівництвом якого - одне задоволення для підлеглих.

І хай Вас завжди зігріває  тепло людської подяки за добрі справи !
   Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення.

З повагою та найкращими побажаннями  колектив Любашівської селищної ради.