Засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Любашівської селищної ради 11.12.2020 року.

Дата: 16.12.2020 08:58

Перелік  питань  до розгляду  на  засіданні  постійної  комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Любашівської селищної ради,  яка відбудеться  11 грудня 2020 року о 10.00 год. в   адмінприміщенні селищної ради , 2 поверх, актова зала

1.Про внесення змін   до  рішення  Любашівської  селищної  ради  від  20.12.2019 року  №738 «Про  затвердження  бюджету Любашівської селищної ОТГ на 2020 рік».

Доповідач:Вітвіцька  О.Л.- начальник  фінансового управління селищної ради.

2.Про бюджет  Любашівської  селищної територіальної громади  на 2021 рік .

Доповідач:Вітвіцька  О.Л.- начальник  фінансового управління селищної ради.

3.Про затвердження   структури  апарату, штатного  розпису та  витрат  на  утримання   Любашівської  селищної ради  на 2021 рік.

Доповідач:Вітвіцька  О.Л.- начальник  фінансового управління селищної ради.

4.Умови оплати праці Любашівського селищного голови.

Доповідач:Вітвіцька  О.Л.- начальник  фінансового управління селищної ради.

5.Про затвердження  Програми   з підготовки  молоді  до проходження  строкової   військової служби  та  військової   служби  за контрактом Любашівської територіальної громади  на 2021 рік.

Доповідач:  Бровченко В.Г.- військовий    комісар Любашівського районного  територіального  центру  комплектування  та  соціальної підтримки

6.Про затвердження  Програми «Організація харчування  дітей  в закладах  освіти  Любашівської  селищної територіальної громади».

Доповідач:Байрак О.В.- начальник відділу  освіти,  культури, спорту,молодіжної політики  селищної ради

7.Про надання дозволу на прийняття  на  відповідальне зберігання  з правом  використання  медичного  обладнання.

Доповідач: Фомін Д.А.- в.о. головного  лікаря КНП «Любашівська  ЦРЛ»

Секретар селищної ради                                            Мокряк Л.М.