Орієнтовний перелік питань до розгяду на спільному засіданні постійних комісій Любашівської селищної ради, яке відбудеться 16.01.2021 року.

Дата: 14.01.2021 15:56

Орієнтовний  перелік питань  до розгляду на спільному засіданні  постійної комісії з питань прав  людини, законності,  депутатської  діяльності  і етики, постійної комісії з питань  ЖКГ та комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку  та  сфери  послуг, постійної комісії з питань  освіти, культури, молоді, фізкультури,  спорту, охорони здоров’я   та соціального  захисту населення,  яка  відбудеться 16 січня 2021 року о 10.00 год. в приміщенні  селищної ради

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про  призначення  виконуючого обов’язки Генерального  директора КНП « Любашівська   багатопрофільна  лікарня  інтенсивного  лікування»

Доповідач: Жмурко С.Л.- юрисконсульт КНП « Любашівська   багатопрофільна  лікарня  інтенсивного  лікування»

2.Про  призначення  виконуючого обов’язки головного лікаря комунального  некомерційного  підприємства «Любашівський  центр первинної  медико-санітарної допомоги»

Доповідач: Білоус  Л.Л.- заступник головного лікаря КНП «Любашівський  ЦПМСД»

3.Про затвердження  Положення про комунальну установу «Центр  соціальних служб» Любашівської селищної ради

Доповідач: Бобошко Н.М.- керуючий  справами(секретар) виконавчого комітету  селищної ради

4.Про затвердження  Статуту комунальної установи «Любашівський об’єднаний  трудовий архів» Любашівської селищної ради

Доповідач:Бобошко Н.М.- керуючий  справами(секретар) виконавчого комітету селищної ради

5.Про  внесення  змін  до рішення  Люашівської селищної ради від  26.06.2020 року  №1134 «Про  створення  Служби  у  справах  дітей  виконавчого  комітету  Любашівської  селищної ради  Любашівського  району  Одеської області».

Доповідач: Бобошко Н.М.- керуючий  справами (секретар) виконкому селищної ради

6. Про  покладання  на  Управління  «Центр  надання адміністративних і  соціальних послуг» Любашівської  селищної ради здійснення  повноважень  у сфері  державної реєстрації  речових  прав  на нерухоме майно та їх обтяжень  та у  сфері  державної  реєстрації  юридичних  осіб  та  фізичних  осіб-підприємців.

Доповідач: Бобошко Н.М.- керуючий  справами (секретар) виконкому селищної ради

7.Про затвердження   Положення  на конкурс  директора   Центру  професійного розвитку  педагогічних працівників.

Доповідач: Байрак О.В.- начальник відділу  освіти, та спорту та молодіжної політики  селищної ради

Любашівський селищний голова                                             Павлов Г.А.