Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Регламенту управління «Центру надання адміністративних і соціальних послуг» Любашівської селищної ради».

Дата: 18.01.2021 11:06

Любашівська  селищна рада

ПРОЕКТ РІШЕННЯ СЕСІЇ

від ___  ____  2021 року ______

Про затвердження регламенту управління «Центр надання адміністративних та соціальних послуг» Любашівської селищної ради

Опубліковано _____  ____  2021року

Повідомлення про оприлюднення

проєкту регуляторного акту

Любашівська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проєкту  регуляторного акта «Про затвердження Регламенту управління  «Центру надання адміністративних і соціальних послуг» Любашівської селищної ради» з метою  одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб.

Зміст проекту: проєктом регуляторного акта передбачено приведення нормативно-правових актів у відповідність  до вимог  чинного законодавства та інформування населення  щодо порядку  надання адміністративних і соціальних послуг,  підвищення якості їх  надання, створення сприятливих умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб на одержання таких послуг на території Любашівської селищної ради.

Поштова та електронна адреса розробника проєкту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Любашівська селищна рада, вул.. Володимира Князя , 84,  смт. Любашівка,

Одеська область, , індекс 66502

тел. (04864) 2-25-40, Е-mail: luba.rada@ukr.net

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному сайті Любашівської селищної ради, не пізніше п’яти робочих днів з дня оголошення про оприлюднення.

Зауваження і пропозиції від фізичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.