ПАСІЧНИКИ ЛЮБАШІІВСЬКОЇ ГРОМАДИ   ОТРИМАЛИ ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ ЗА НАЯВНІ БДЖОЛОСІМ’Ї

Дата: 20.01.2021 09:00

ПАСІЧНИКИ ЛЮБАШііВСЬКОї громади

ОТРИМАЛИ ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ ЗА НАЯВНІ БДЖОЛОСІМ’Ї

Напередодні Нового 2021 року бджолярі Любашівської територіальної громади отримали спеціальну бюджетну дотацію за утримання наявних бджолосімей.

Власникам бджолосімей дотація надавалась  за наявні  бджолосім’ї на безповоротній основі. Обов´язковою умовою отримання дотації було наявність ветеринарно-санітарного паспорта на пасіку та державна реєстрація потужностей в управлінні Держпродспоживслужби.

47 власників пасік Любашівської громади до 1 жовтня  надали відповідні пакети документів до селищної ради і в кінці грудня 2020 року отримали кошти на власні банківські рахунки. Загальна сума нарахованої державної дотації становить 704,4 тис. грн.

Власники пасік вперше отримали хоч і невелику, але підтримку з боку держави. Отримані кошти пасічники зможуть використати  на здійснення витрат, необхідних  для подальшого розвитку бджолярства.