За ініціативою голови Любашівської територіальної громади Геннадія Павлова 26.01.2020 року проведено професійно-економічне навчання старост старостинських округів та відповідних населених пунктів.

Дата: 26.01.2021 16:02

За ініціативою голови Любашівської територіальної громади Геннадія Павлова 26.01.2020 року проведено професійно-економічне навчання старост старостинських округів та відповідних населених пунктів з керівниками структурних підрозділів Любашівської селищної ради.

Мета навчання: сконцентрувати  увагу  старост  для належного використання в роботі законодавчих актів.

Під час навчання старости отримали знання відповідно до порядку денного:

1.Про надання адміністративних послуг соціального характеру в старостинських округах – доповідач Чолак С.Л. - начальник відділу з питань соціальної роботи селищної ради.

2.Порядок ведення реєстрації місця проживання – доповідач Тазіна І.С. -

головний спеціаліст юридичного відділу селищної ради.

3.Щодо наповнення бюджету та сплати податків – доповідач  Вужиловська І.П.– головний  спеціаліст фінансового управління селищного ради.

4. Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами. Створення громадських пасовищ за рахунок земель сільськогосподарського призначення – доповідач Лабуш К.М. - начальник відділу з питань земельних відносин селищної ради.

5. Законодавство з питань цивільної оборони, роботи з правоохоронними органами. Основні засади – доповідач Алексєєнко С.Ю. – головний спеціаліст юридичного відділу селищної ради.