6,99 гривень і нижче: постачальники газу встановили ціни на лютий

Дата: 01.02.2021 14:55

6,99 гривень і нижче: постачальники газу встановили ціни на лютий

Майже всі газопостачальні компанії оприлюднили свої ціни на лютий - більшість встановили граничну ціну в 6,99 грн за кубометр, але деякі встановили нижчу ціну 6,99 грн за кубометр.

Уже 10 компаній оприлюднили свої ціни для побутових споживачів на лютий – відповідно до рішення уряду, вона не повинна перевищувати 6,99 грн за кубометр.

Для споживачів, які мають контракти на постачання газу за ціною нижче       6,99 грн, тарифи не зміняться. Ціна постачальника останньої надії так само встановлена на рівні 6,99 гривні за кубометр.

Газопостачальні компанії мають оприлюднювати вартість газу за 5 днів до початку місяця постачання, якщо ціна на наступний місяць буде відрізнятися від попереднього.

Також міністри встановили граничний тариф на розподіл газу – він не перевищуватиме 1,79 грн за кубометр.